*****

Literární kavárna v budově Právnické fakulty UK

Literární kavárna a antikvariát v budově Právnické fakulty UK

nám. Curieových 7 (roh ulic Pařížská a 17. listopadu)
116 40 Praha 1
tel.: +420 734 766 533
praha.lk@alescenek.cz
otevřeno: pondělí až pátek 9-17:30 h

12:30 - 13:00 polední pauza

NOVĚ: FREE WI-FI K DISPOZICI ZÁKAZNÍKŮM, KTEŘÍ SI ZAKOUPÍ KÁVU A POSEDÍ U NÁS. smile
(FREE WI-FI AVAILABLE).

Služby pro vás

Literární kavárna je specializovaným knihkupectvím na zahraniční a antikvariátní odbornou literaturu, ve kterém si mohou zákazníci při dobré kávě prolistovat nabízené knihy a následně rozhodnout o jejich koupi. Zároveň mohou přinést staré tisky odborné literatury k prodeji v našem antikvariátu. Použité knihy zde vykupujeme i prodáváme. V kavárně se konají prodejní výstavy obrazů, a také prezentace prezidentských vín a moldavských divinů.

V Literární kavárně též organizujeme křty našich úspěšných knih, které nám slavnostně křtí významné osobnosti z oblasti justice, kultury, státní správy atd.

Prostory Literární kavárny si za účelem křtů, autorských čtení, vernisáží obrazů či fotografií mohou pronajat i cizí subjekty.

Kontakt: Jana Čeryová, redakce@alescenek.cz

Káva s sebou na přednášky.

Sleva 10 % na občerstvení pro studenty a zaměstnance PF UK.

Na přednáškách tak můžete popíjet kvalitní kávu za příznivou cenu.

 

Kvalitní oblečení s logem Právnické fakulty UK.

V nabídce jsou mikiny, polokošile a čepice s kšiltem. Studenti a zaměstnanci PF UK mohou uplatnit slevu 30 %. Nakupovat můžete i na našem eshopu.

 

 

 

Jsme na Facebooku

Ve vyhledávači zadejte - Knihkupectví na Právnické fakultě UK. Budeme velmi rádi, když nám budete komentovat různé akce či soutěže vyhlašované na našich jednotlivých knihkupectvích. Přispějte ke zlepšení našich služeb, sledujte nás.

Menu