*****

Prodejna v budově Policejní akademie ČR

Prodejna odborné literatury a skript v budově Policejní akademie ČR

Lhotecká 559/7
143 01 Praha 4
tel.: +420 730 844 395
praha.pa@alescenek.cz
otevřeno: pondělí až čtvrtek 9-16 h, pátek 9-14 h


Služby pro vás:

Knihkupectví v budově Policejní akademie ČR nabízí svým zákazníkům odbornou literaturu z oblasti bezpečnostně-právní, ekonomie, politologie, filosofie a mnoha dalších oborů. Samozřejmostí je odborné poradenství při volbě vhodné knihy a možnost objednat i obtížně dostupný titul. Dále nabízíme antikvariát, použité knihy zde prodáváme i vykupujeme. V neposlední řadě se jedná o jedno z míst osobního odběru knih z e-shopu www.alescenek.cz.
Studentům nabízíme slevy ve výši 10-20 %. Slevu je třeba hlásit před placením a předložit průkaz opravňující k poskytnutí slevy.

Pro větší komfort při výběru knih si můžete zakoupit kvalitní kávu nebo čaj za příznivou cenu, studenti a zaměstnanci PA ČR s 20% slevou.

Vazba diplomových a jiných prací

Nabízíme vazbu diplomových a jiných prací. Možnost výběru stříbrného či zlatého písma, kvalitních desek v různých barvách, či opakované vazby. Cena od 220 Kč. Informujte se u personálu knihkupectví.

Jsme na Facebooku

Ve vyhledávači zadejte - Knihkupectví v budově Policejní akademie ČR. Budeme velmi rádi, když nám budete komentovat různé akce či soutěže vyhlašované na našich jednotlivých knihkupectvích. Přispějte ke zlepšení našich služeb, sledujte nás.

Menu